جراحی زیبایی بینی در نژاد های مختلف

جراحی بینی در نژادهای خاص یا افراد دارای بینی شبیه نژاد های خاص

به دلیل آمیختگی های نژادی  صحبت از نژاد ایرانی یا غیر ایرانی، خیلی عمیق و دقیق نیست و در گاهی تفاوت ها آنقدر واضح و زیاد است که ما مجبوریم برای درک بهتر مساله به این قضیه استناد کنیم. مضافا اینکه بینی تعدادی از هموطنان ما در طیف بینی های شبیه نژادهای آسیای جنوب شرقی یا آفریقایی سیاه پوست قرار می گیرند.

جراحی بینی در نژاد آسیای جنوب شرقی:

از چین و کره و فیلیپین گرفته تا افغانستان و بخش هایی ازایران به افرادی دیده می شوند با بینی هایی که دارای وجه مشخصه های شبیه به هم هستند (نوک بینی پهن است )ریشه بینی کوتاه و کم ارتفاع است، قاعده بینی پهن است و فاصله بین دو چشم زیاد به نظر می رسد. این افراد نیاز به تقویت ریشه بینی و پشت بینی با استفاده از پروتز یا غضروف خود بیمار دارند. به دلیل مشکلات همراه با پروتز مثل عفونت و جابه جایی آن دکتر عباسی همواره از غضروف بینی، گوش یا دنده بیمار جهت باز سازی ریشه بینی استفاده می کند نوک بینی و حاشیه پره ای بینی این بیماران نیز باید جمع تر شود.

جراحی بینی در نژاد های آفریقایی:

طیف گستر ده ای از بینی ها را درافراد با پوست تیره تشکیل می دهد. می توان نمونه ای از این بینی را در جنوب کشور در افراد با پوست تیره تر و موها ی مجعد دید.
پوست ضخیم: حاشیه پره های بینی پهن ،گشاد و ریشه بینی کوتاه و کوتاه بودن ارتفاع نوک بینی از مشخصات این بینی ها به شمار می رود. نکته مهم در این بیماران این مساله است که جراحی زیبایی بینی جهت ها ی  هارمونیک تر  شده  این بینی ها با بقیه اجزای صورت انجام می شود و تلاش جهت ایجاد تغییرات خیلی زیاد به امید تغییر ماهوی در شکل کلی بینی ،معمولا نتایج خیلی خوبی در پی خواهد داشت.
  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید

دکتر حامد عباسی، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت

نشانی مطب: تهران، خیابان ولى عصر، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس، نبش خیابان طوس، برج فردوس، طبقه چهارم، واحد ١٩.
تلفن های تماس:
021-22731912021-2275182709120746712

FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube