انتخاب بهترین جراح بینی چقدر از ریسک عمل می کاهد؟

انتخاب بهترین جراح بینی چقدر از ریسک عمل می کاهد

این روز ها عمل زیبایی به یکی از پرطرفدار ترین عمل ها تبدیل شده است و افراد زیادی اقدام به جراحی زیبایی می کنند. عمل بینی یکی از مهم ترین و محبوب ترین عمل های جراحی است و انتخاب بهترین جراح بینی امر مهمی به شمار می رود. با سپردن عمل به یک جراح مناسب شما از سلامتی بینی خود و عدم به وجود آمدن مشکلات تنفسی، انحراف تیغه و ظاهری اطمینان حاصل خواهید کرد.

ویژگی های جراح بینی خوب

عمل بینی یکی از پرطرفدار ترین عمل ها است که با اهداف زیادی همچون زیبایی و یا رفع مشکلات بینی صورت می گیرد. شناخت بهترین جراح بینی بدون شک در فرایند عمل شما بسیار تأثیر گذار خواهد بود. یک جراح خوب باید علاوه بر اینکه بر سلیقه و خواست بیمار اهمیت می دهد، به نگه داشتن فرم بینی در زیباترین و بهترین حالت توجه کند. از مهم ترین ویژگی های یک جراح خوب می توان به توانایی جراح بینی برای یک جراحی زیبایی، دارا بودن دانش ریاضی مناسب، اطلاعات کافی از علم زیبا شناختی، دارا بودن قدرت تصور خوب برای ترسیم ذهنی شکل بینی قبل از عمل، دارا بودن سابقه پزشکی و عمل جراحی مناسب، داشتن صبر و حوصله زیاد، راهنمایی مناسب و مشاوره دادن به بیماران به صورت دقیق و صادقانه قبل و بعد از عمل، اهمیت دادن به سلامتی بیمار و جلوگیری از به وجود آمدن عوارض جانبی و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

جراح بینی

نحوه ی انتخاب جراح مناسب برای عمل بینی

جراحی ترمیمی بینی امر بسیار مهمی است و باید در انتخاب جراح بینی مناسب دقت زیادی را به خرج داد. پیدا کردن یک جراح خوب به خصوص در شهر هایی که تعداد جراح بینی زیاد است کار نسبتاً دشواری است و باید کاملاً با حواس جمعی اقدام به این کار کرد. مرحله اول برای انتخاب یک جراح بینی خوب، مشاهده نتایج عمل های قبلی اوست. بدون شک افرادی به وسیله جراح بینی اقدام به عمل کرده اند، در روز های مشخصی به مطب می روند و شما همواره می توانید در مورد کیفیت عمل جراح مورد نظرتان از این افراد در پرس و جو کنید. در مرحله دوم لازم است از طریق اینترنت در مورد عمل جراحی مناسب با خودتان اطلاعات کافی به دست بیاورید. سپس لیستی از جراحان بینی خوب تهیه کنید و در مورد هرکدام اطلاعات لازم را جمع آوری کنید. توجه داشته باشید بالا بودن قیمت جراحی دلیلی بر کیفیت بالای آن نیست و باید با توجه به بودجه خودتان اقدام به پیدا کردن جراح بینی مناسب کنید. سعی کنید با خواندن مقالات مناسب با معیار های زیبایی بینی آشنا شده و اطلاعاتتان را افزایش دهید.

جراح بینی

تأثیر انتخاب جراح بینی در کاهش ریسک عمل

بدون شک انتخاب بهترین جراح بینی و ترینوپلاستی در کیفیت عمل شما نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد کرد. عمل جراحی فرایندی دائمی است و بسیاری از مشکلاتی به وجود آمده ممکن است غیر قابل برگشت باشند و یا هزینه بسیار بالایی را به فرد تحمیل کنند. در صورتی که به هنگام انتخاب جراح دقت کافی را نداشته باشیم ممکن ست عارضه های زیادی را متحمل شویم. به عنوان مثال ممکن است در صورتی که جراح از مهارت کافی برخوردار نباشد به مشکلات تنفسی مبتلا شویم. همچنین یک جراح بینی مناسب باعث خواهد شد تا ایرادات ظاهری بعد از عمل بینی به میزان چشم گیری کاهش پیدا کرده و عمل طبیعی تر به نظر برسد. از دیگر مشکلات رایجی که به دلیل عدم انتخاب درست و هوشمندانه جراح رخ می دهد، مشکلات مربوط به انحراف تیغه بینی است که دردسری بزرگ را برای افراد به وجود خواهد آورد.

جراح بینی
  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید
دکتر حامد عباسی، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت
نشانی مطب: تهران، خیابان ولى عصر، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس، نبش خیابان طوس، برج فردوس، طبقه چهارم، واحد ١٩.
تلفن های تماس:
021-22731912021-2275182709120746712

FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube