بهترین زمان و سن برای جراحی زیبایی بینی

بهترین زمان و سن برای جراحی زیبایی بینی

هر فرد ممکن است در زمان های مختلفی این نیاز را در خود احساس کند که عمل جراحی زیبایی بینی را انجام دهد. در این بین رده سنی نوجوانان تمایل بیشتری به این کار دارند و به دنبال بهترین زمان جراحی زیبایی بینی هستند. بهترین زمان جراحی زیبایی بینی زمانی است که فرد به بلوغ جسمی و فکری رسیده باشد و درک کافی از این اقدام را داشته باشد. در این مقاله به بررسی بهترین زمان جراحی زیبایی بینی خواهیم پرداخت تا با آگاهی کامل برای این عمل برنامه ریزی داشته باشید.

بهترین زمان برای  عمل بینی

اغلب نوجوانان از داشتن بینی بزرگ و منحرف احساس ناراحتی می کنند از این رو سعی می کنند توسط بهترین جراح بینی، عمل بینی خود را انجام دهند و ظاهر آن را زیبا کنند تا با اعتماد به نفس بیشتری در اجتماع حضور پیدا کنند. این عمل را در بازه های سنی متفاوتی می توان انجام داد اما حداقل سن این عمل زیبایی در دختران 17-15 سالگی و در پسران 19-17 سالگی است تا رشد بینی کامل شده باشد. حداکثر سن برای این عمل تعیین نشده است و اگر فردی مسن باشد اما وضعیت سلامتی او رضایت بخش باشد این عمل را می تواند انجام دهد.

بهترین زمان جراحی زیبایی بینی زمانی است که فرد از لحاظ عاطفی و جسمی به بلوغ رسیده باشد و در حال رشد نباشد. نوجوانی که قصد عمل بینی را دارد باید بداند که بهترین زمان جراحی زیبایی بینی زمانی است که از نظر عاطفی آمادگی داشته باشد و نتیجه عمل را درک کند. در واقع بهترین زمان جراحی زیبایی بینی را خود فرد تعیین خواهد کرد. پوست مردان ضخیم تر است و ممکن است بعد از جراحی حالت متفاوتی نسبت به زنان بگیرد که این عامل سن عمل را تحت تاثیر قرار می دهد، بینی زنان در مقایسه با مردان ظریف تر است.

بهترین زمان جراحی زیبایی بینی

رینوپلاستی

رینوپلاستی همان جراحی زیبایی بینی می باشد که موجب اصلاح آن در بازه های سنی مختلفی می شود و به توازن اجزای صورت کمک می کند. در رینوپلاستی بازسازی بینی به منظور زیبایی صورت می گیرد. برای آن که نتیجه رضایت بخشی از عمل رینوپلاستی داشته باشید باید قبل و بعد از آن نکاتی را رعایت کنید و آن را توسط بهترین جراح بینی انجام دهید. جراح در طول عمل از بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی استفاده می کند و برش هایی را در بین و یا داخل سوراخ های بینی ایجاد می کند تا پوست از استخوان و یا غضروف جدا شود. در این مرحله تغییر ظاهر بینی صورت می گیرد و در صورت نیاز به غضروف بیشتر این مقدار از عمق بینی و یا گوش برداشته خواهد شد.

انتخاب بهترین جراح بینی

از آنجا که جراحی زیبایی بینی عملی پیچیده است باید از بهترین جراح متخصص در این زمینه استفاده کنید که تجربه زیادی در این زمینه داشته باشد و بیشتر کار خود را بر این بخش اختصاص داده باشد. از آنجا که این عمل نیاز به 2 ماه زمان برای بهبودی کامل دارد در صورت دانش آموز و یا دانشجو بودن بهترین زمان جراحی زیبایی بینی فصل تابستان خواهد بود. جراح باید دقت کند که برای این عمل بیمار باید از نظر سنی وضعیت پایداری داشته باشد و بینی او در حال رشد نباشد یعنی بینی او در طی یک سال تغییری نکرده باشد. بهترین جراح بینی معمولا جراح بینی بازیگران است که رضایت خود را از این عمل نشان داده اند و عمل بینی آن ها با موفقیت انجام شده است.

بهترین زمان جراحی زیبایی بینی
  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید
دکتر حامد عباسی، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت
نشانی مطب: تهران، خیابان ولى عصر، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس، نبش خیابان طوس، برج فردوس، طبقه چهارم، واحد ١٩.
تلفن های تماس:
021-22731912021-2275182709120746712

FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube