هزینه های جراحی بینی چقدر است؟

هزینه های جراحی بینی چقدر است

یکی از انواع جراحی های زیبایی که در بین مردم بسیار رواج پیدا کرده است جراحی بینی است. چیزی که در این بین بیشتر مورد سوال افراد است هزینه جراحی بینی می باشد. برحسب نوع بینی و نوع پوست بیمار هزینه جراحی بینی فرق خواهد کرد. کسانی که بینی های استخوانی دارند هزینه کمتری برای آن ها در نظر گرفته می شود. البته پزشک جراح شما و محل انجام جراحی از دیگر موارد تاثیرگذار در هزینه جراحی بینی خواهند بود.

جراحی زیبایی بینی

یکی از انواع جراحی زیبایی وجود دارد که در آن ظاهر بینی به دلایل گوناگون تعییر پیدا می کند. علاوه بر زیبایی، کیفیت و سلامت بیمار باید در این جراحی مدنظر قرار بگیرد زیرا بینی یکی از اعضای پرکاربرد در بدن است که نقش حیاتی در بدن انسان دارد. اگر بینی دچار مشکل شود، برای بدن اختلالاتی به وجود می آید. قرار گرفتن بینی در وسط صورت انسان باعث می شود اگر ایراد ظاهری داشته باشید، بیشتر از دیگر اعضای صورت به چشم بیاید و زیبایی قسمت های دیگر صورت دیده نخواهد شد، از این رو بسیاری از افراد به دنبال رفع ایرادات بینی خود با استفاده از جراحی زیبایی بینی هستند.

هزینه جراحی بینی

اگر بینی فرد پوست معمولی داشته باشد هزینه جراحی بینی او کمتر می شود، ولی اگر پوست ضخیم و انحراف دار باشد هزینه جراحی بینی او بیشتر خواهد شد. ویژگی های بینی شما طی مشاوره های قبل از جراحی توسط جراح شناخته می شود. جراح می تواند با توجه به شرایط بینی شما هزینه را کمتر در نظر بگیرد. اگر نوع بینی استخوانی باشد نیز هزینه جراحی بینی کمتر خواهد شد.

گرفتگی و انحراف بینی سبب افزایش هزینه جراحی بینی میشود و هم چنین اگر نیاز به پیوند غضروف برای تقویت کردن بافت های ضعیف داشته باشید هزینه بیشتر خواهد شد. موارد زیادی هستند که قبل و بعد از عمل برای جراحی جزء هزینه جراحی زیبایی بینی در نظر گرفته می شوند. داروها، هزینه اتاق عمل، دستمزد پرستاران و تکنسین ها، دستمزد متخصص بی هوشی، وسایل مصرفی، دستمزد جراح و هزینه بخش از این دست موارد هستند. سی تی اسکن، آزمایش خون و عکس جزء هزینه های قبل از عمل می باشند. ویزیت ماه اول به طور هفتگی، ویزیت سال اول هر سه ماه و ویزیت سال دوم هر 6 ماه جزء هزینه های بعد از عمل جراحی می باشند.

هزینه جراحی بینی

کاربرد رینوپلاستی چیست؟

  • سوراخ های بزرگ بینی
  • حالت جعبه ای بودن نوک بینی
  • حالت افتادگی در نوک بینی
  • زاویه کم بین بینی و لب
  • دو شاخه بودن نوک بینی
  • انحراف داشتن تیغه بینی
  • بد شکلی های بعد از عمل جراحی
  • فاصله زیاد نوک بینی تا صورت
  • قرینه نبودن بینی و در رفتگی تیغه بینی

بهترین جراح بینی

هیچ گاه برای انجام جراحی های زیبایی روی صورت خود عجله نکنید. برای جراحی بینی خود ابتدا در این زمینه تحقیق کنید تا عمل بینی شما با موفقیت انجام شود. این عمل باید توسط بهترین جراح بینی انجام پذیرد. برای این منظور شما باید نمونه کارهای قبل و بعد از عمل جراحی که انتخاب می کنید را ببینید. با این کار مهارت جراح برای شما آشکار خواهد شد و می توانید با خیال راحت به او اعتماد کنید. هم چنین توجه به وضعیت تنفسی بیماران بعد از عمل می تواند کمک کننده باشد، چون جراحی که مهارت نداشته باشد سبب ایجاد مشکلات تنفسی برای فرد خواهد شد. کیفیت پوست شما و مهارت جراح در نتیجه عمل بینی بسیار تاثیرگذار هستند. پزشکان جراح بینی بازیگران میتوانند جزو برترین ها در زمینه کاری خودشان باشند.

هزینه جراحی بینی
  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید
دکتر حامد عباسی، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت
نشانی مطب: تهران، خیابان ولى عصر، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس، نبش خیابان طوس، برج فردوس، طبقه چهارم، واحد ١٩.
تلفن های تماس:
021-22731912021-2275182709120746712

FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube