عمل بینی فانتزی و طبیعی چه تفاوت هایی دارد؟

عمل بینی فانتزی و طبیعی چه تفاوت هایی دارد

کسانی که برای انجام عمل بینی خود اقدام میکنند نمیتوانند تصمیم قاطعی در خصوص نوع و مدل انتخابی شان بگیرند، بطور کلی دو نوع عمل بینی وجود دارد یکی فانتزی و دیگری طبیعی، هر کس میتواند بسته به چهره و سلیقه خود یکی از این موارد را برگزیند. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات لازم در این خصوص را به شما ارائه دهیم.

عمل بینی

عمل زیبایی بینی

بطور معمول انتخاب مدل فانتزی یا طبیعی کاملا بستگی به نوع پوست متقاضی دارد و این جراح است که تصمیم میگیرد چه گزینه ای برای فرد مناسب تر است و با پوست او سازگاری بیشتری خواهد داشت. در ادامه راجع به تفاوت های عملی بینی فانتزی و طبیعی توضیحاتی ارائه خواهد شد.

عمل بینی

عمل بینی فانتزی

مدل فانتزی نام دیگر مدل عروسکی ست، این نوع عمل بینی مختص افرادی ست که میخواهند بینی آنها به میزان زیادی کوچک شود. توجه داشته باشید که جراحی باید به شکلی انجام گیرد که پس از عمل دچار مشکلات و اختلالات خاصی نشوید، بعنوان نمونه اگر سوراخ های بینی خود را از حد طبیعی بیشتر کوچک کنید قطعا با مشکلات تنفسی روبرو خواهید شد. عمل بینی نوع فانتزی نتیجه ای جز کوچک شدن بیش از حد بینی را به همراه ندارد. توصیه میشود علاوه بر زیبایی به سلامتی خود نیز توجه کنید و در صورت عدم تایید پزشک جراح خود اقدام به انجام این عمل ننمایید.

عمل بینی طبیعی

پزشک جراح بینی بازیگران سعی میکند که بیشتر از این نوع مدل برای انجام عمل بهره بگیرد چراکه مدل فانتزی صورت بازیگر را مصنوعی جلوه خواهد داد. اگر عمل بینی شما طبیعی باشد حتی اطرافیان نیز متوجه انجام این عمل نخواهند شد مگر اینکه اشکالات جامعی در صورت وجود داشته باشد که حال برطرف شده است. در واقع عمل بینی طبیعی برای پوشش اشکالات و عیوب ظاهری صورت است که صرفا متوجه بینی میباشد.

تفاوت عمل بینی فانتزی و طبیعی

این علم رینوپلاستی نام دارد که معنای لغوی آن زیبا کردن است. زاویه ایجاد شده توسط نوک بینی با لب بالا از اولین تفاوت های این دو نوع عمل میباشد، در عمل بینی فانتزی زاویه ایجاد شده میان نوک بینی و لب حدود 105 درجه است و نوک آن رو به بالا خواهد بود. اما در عمل طبیعی بینی این زاویه 90 درجه است، و حالت استاندارد نیز همین است. بینی که مدل فانتزی داشته باشد کمی مصنوعی جلوه میکند اما اگر عمل طبیعی روی آن انجام شده باشد صورت نیز جلوه ای زیباتر و طبیعی خواهد داشت. توصیه میشود که هرگز خودتان در این زمینه تصمیم نگیرید چراکه این پزشک جراح است که تشخیص میدهد کدام نوع و مدل با پوست و صورت شما تناسب دارد.

نکات لازم در عمل بینی فانتزی

پزشکی که این عمل را انجام میدهد باید دقت زیادی لحاظ کند که درجه تعیین شده برای لب و نوک بینی بیشتر نشود چراکه مدل خوکی به خود خواهد گرفت. مورد بعدی نیز در خصوص کوچک نشدن بیش از حد بینی ست، چراکه ممکن است بیمار در روند تنفس خود دچار مشکل شود. بینی در مرکزی ترین بخش صورت واقع شده است بنابراین کوچکترین خطایی موجب کاهش زیبایی صورت خواهد شد، پس دقت پزشک در حین عمل حرف اول را میزند در همین راستا سعی کنید پزشکی حاذق و باتجربه را برای انجام عمل برگزینید.

  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید
دکتر حامد عباسی، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت
نشانی مطب: تهران، خیابان ولى عصر، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس، نبش خیابان طوس، برج فردوس، طبقه چهارم، واحد ١٩.
تلفن های تماس:
021-22731912021-2275182709120746712

FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube