مزایای عمل بینی

عمل بینی

در عصر حاضر جراحی بینی یکی از عمل های زیبایی پر طرفدار در بین جوانان شناخته شده است که حتی روز به روز با استقبال زیادی از آن روبه رو هستیم به علاوه آنکه روش های مدرن این نوع جراحی نیز روی کار آمده است.

فواید جراحی بینی

تاکنون افراد بسیاری را دیده اید که بینی هایی با فرم های نامناسب دارند، به همین علت برای زیباتر شدن چهره شان اقدام به عمل بینی می کنند. خوب می دانید که داشتن چهره ای خاص و زیبا چقدر برای جوان ترها حائز اهمیت است، به همین دلیل آن ها دست به انجام عمل توسط بهترین جراح بینی میزنند. جراحی زیبایی بینی در برخی موارد نه تنها باعث زیبایی چهرهٔ افراد می شود بلکه توانسته است با همین تصور سبب بالا رفتن اعتماد به نفس جوانان نیز شود. به جرات می توان بیان کرد که بیشترین مزایایی که عمل بینی می تواند در پی داشته باشد، همین زیبای چهره و داشتن اعتماد به نفس در روابط اجتماعی است.                                     

در ابتدا باید بگوییم که جراحی بینی به دو صورت باز و بسته انجام می گیرد، از جمله مزایایی که عمل بینی بسته دارد این است که برش کمتری در بینی ایجاد می شود، ورم کمتری در اطراف چشم ها به وجود می آید و زمان اندکی برای انجام این عمل لازم است. داشتن حالت طبیعی بینی پس از عمل و کاهش احتمال بروز عوارض بعد از عمل از دیگر مزایای عمل جراحی بسته است. لازم به ذکر است افرادی که خواستار این نوع عمل زیبایی بینی هستند باید قبل از انجام آن با بهترین جراح بینی ، مشورت های لازم را با توجه به فرم بینی شان داشته باشند.

  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید
دکتر حامد عباسی، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت
نشانی مطب: تهران، خیابان ولى عصر، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس، نبش خیابان طوس، برج فردوس، طبقه چهارم، واحد ١٩.
تلفن های تماس:
021-22731912021-2275182709120746712

FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube