بهترین جراح زیبایی بینی

افراد زیادی برای دوچندان کردن زیبایی بینی خود، به دنبال بهترین جراح زیبایی بینی هستند. برای انتخاب بهترین جراح، باید مشخصه هایی که برای شما ذکر می کنیم را در جراح زیبایی بینی خود ببینید و به آن ها توجه داشته باشید، تا او بتواند بهترین فرم بینی را برایتان ایجاد کند.

بهترین جراح زیبایی بینی

برخی انسان ها از ظاهر بینی خود راضی نیستند و ترجیح می دهند از جراحی زیبایی بینی برای بهتر کردن آن استفاده کنند. برای این منظور نوع بینی و ساختار آن باید شناسایی شود تا جراح بتواند آن را انجام دهد. جراحی زیبایی بینی که از جراحی های پرطرفدار در زمینه زیبایی است سبب شده است عده ای با عجله و بدون تحقیقات جراحی بینی خود را دست افراد ناتوان در این زمینه بسپارند. با انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی، رضایت پس از عمل را افزایش دهید. حساس ترین و مهم ترین مرحله در جراحی بینی این است که بهترین جراح زیبایی بینی را انتخاب کنید تا تمام آن چیزی که از جراحی زیبایی بینی انتظار دارید را به شما بدهد.

بهترین جراح زیبایی بینی

شاخصه های بهترین جراح زیبایی بینی

•           بهترین جراح زیبایی بینی توانایی بالایی در انجام این جراحی دارد.

•           دانش ریاضی در بهترین جراح زیبایی بینی وجود دارد.

•           با علم زیبایی شناختی آشنا است.

•           باید بتواند با استفاده از قابلیت تجسم، وضعیت بینی بعد از عمل را تجسم کند.

•           باید با صبر و شکیبایی مراحل قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی را برای بیمار توضیح دهد.

•           برای بیمار یک جلسه مشاوره بگذارد و پاسخگوی سوالاتش باشد.

•           با جلب اعتماد بیمار، رضایت پس از عمل را نیز به دست آورد چون رابطه مستقیمی با هم دارند.

•           سلامت بیمار باید بیش از هر چیزی برای بهترین جراح زیبایی بینی مهم باشد.

•           برای بیمار مشخص کند که چه روزهایی بعد از عمل به او مراجعه کند.

•           از بیمار درباره داروهای مصرفی او و سابقه بیماری اش سوال بپرسد.

•           اطلاعاتی از حساسیت های دارویی و غذایی بیمار پیدا کند.

•           برای انجام جراحی زیبایی بینی هر آزمایشی که لازم است به بیمار تجویز کند.

•           همه نوع فرم های بینی را بتواند جراحی کند.

•           به خواسته های معقول بیمار و سلیقه او تا حدی که ممکن باشد توجه کند.

زیبایی بینی

انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی

وقتی تصمیم می گیرید که بینی خود را برای زیبایی جراحی کنید اولین مسئله ای که پیش می آید انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی است. انتخاب بین جراحان زیبایی بینی سخت است. از این رو باید ویژگی هایی را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. برای این منظور باید میزان تحصیلات و سابقه کاری او را پیدا کنید. با گذاشتن یک جلسه مشاوره با او بهتر می توانید از مهارت او اطلاع یابید. از جراح زیبایی بینی بخواهید آلبوم جراحی های خود را به شما نشان دهد تا از میزان تبحر او آگاه شوید. اگر بیماران در مطب او حضور دارند از آن ها بپرسید که آیا از جراح خود رضایت دارند یا خیر. از آنجا که این عمل اورژانسی نیست برای انجام آن و انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی عجله نکنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. گاهی قیمت پایین باعث می شود این کار را به افراد غیر ماهر بسپارید که جز پشیمانی سودی نخواهد داشت و ممکن است جراحی ترمیمی بینی نیز مورد پسندتان واقع نشود.

ویژگی های یک جراحی زیبایی بینی

 بهترین جراح زیبایی بینی کسی است که در کارنامه خود سابقه جراحی اندوسکوپیک سینوس، جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی استخوانی و ... را داشته باشد. یک جراح خوب می داند که باید فرم بینی بیمار را به صورتی در آورد که متناسب با استخوان بندی و دیگر اعضای صورت او باشد. زاویه بین لب و بینی نیز باید توسط او مورد توجه قرار بگیرد. همه این نکات در کنار هم باعث می شوند رضایت بیمار از جراح خود و بینی تغییر یافته اش بیشتر شود.

نکات مورد توجه توسط بهترین جراح زیبایی بینی

بهترین جراح زیبایی بینی سعی می کند با دانش و تجربه ای که در این زمینه دارد بهترین جراحی با اثربخشی بالا را برای شما انجام دهد. جراح با توجه به آناتومی صورت تان، فرم و اندازه بینی و تناسب آن با دیگر اعضای صورت، جراحی را انجام می دهد. ممکن است در این جراحی ایرادات تیغه بینی را برطرف کند و یا به اصلاح نوک بینی بپردازد. تغییر زاویه میان بینی و تقویت غضروف در بینی های گوشتی از دیگر مراحل این جراحی است. این تغییرات با بهترین روش ها تنها توسط بهترین جراح زیبایی بینی است که به خوبی انجام می گیرد.

  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید
دکتر حامد عباسی، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت
نشانی مطب: تهران، خیابان ولى عصر، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس، نبش خیابان طوس، برج فردوس، طبقه چهارم، واحد ١٩.
تلفن های تماس:
021-22731912021-2275182709120746712

FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube