اهمیت جراحی زیبایی بینی متناسب با صورت

اهمیت جراحی زیبایی بینی متناسب با صورت

اهمیت جراحی زیبایی بینی با توجه به فرم صورت و دیگر اجزای آن پررنگ‌تر می‌شود. بی‌اهمیتی به نسبت‌های مختلف در صورت، عمل رینو پلاستی موفقیت‌آمیزی را رقم نخواهد زد.

اهمیت جراحی زیبایی بینی

برای ایجاد رابطه‌ای مناسب بین بینی و دیگر اجزای صورت جراحی رینوپلاستی و یا زیبایی بینی از مهم‌ترین و بهترین روش‌های جراحی زیبایی محسوب می‌شود. در نظر گرفتن بینی به‌عنوان بخشی جداگانه از دیگر اجزای صورت امری کاملاً اشتباه است که بسیاری از افراد بدون توجه به‌اندازه اجزای دیگر صورت خود تمایل دارند با جراحی زیبایی، بینی کوچکی را در صورت خود تجربه کنند. اهمیت جراحی زیبایی بینی با توجه به دیگر اجزای صورت پررنگ‌تر می‌شود.

تصور کنید شما بدون توجه به دیگر بخش‌های صورت خود ازجمله چانه، گونه، ظاهر استخوان فک، فاصله بینی تا لب‌ها و چندین بخش دیگر اقدام به جراحی زیبایی بینی نمایید، اگر بدون اهمیت دادن به نقص‌های دیگر صورت تنها روی بینی خود متمرکز باشید مطمئناً پس از جراحی زیبایی بینی رضایت مناسبی از این عمل نخواهید داشت درصورتی‌که شاید جراحی رینوپلاستی شما موفقیت‌آمیز باشد اما به دلایل وجود دیگر نواقص در صورت اهمیت آن برای شما کاهش خواهد یافت. بسیار دیده‌شده که برخی از افراد به دلیل عدم مشاوره در رابطه با فرم صورت و همچنین عدم توجه متخصص، جراحی رینو پلاستی در آن‌ها صورت گرفته و به دلیل ناهماهنگی بین بینی و اجزای صورت احساس نارضایتی در آن‌ها باعث تکرار عمل‌های بیشتری شده است.

اهمیت جراحی زیبایی بینی

اهمیت جراحی زیبایی بینی با توجه به فرم صورت

اهمیت جراحی زیبایی بینی در میان اغلب متخصصین به کوچک کردن بینی یا خوش‌فرم کردن آن محدود نمی‌شود. در اولین مشاوره که شما با متخصص رینو پلاستی خواهید داشت این مورد عنوان خواهد شد که چه نوع فرم بینی با صورت شما ایجاد هارمونی خواهد کرد. در این موارد باید واقع‌بین بوده و از تفکرات احساسی و اغراق‌آمیز دور شوید. مهم‌ترین بخش در تغییر شکل بینی با استفاده از جراحی زیبایی توجه به نسبت‌های مختلف در صورت می‌باشد.

اگر شما از صورتی گرد برخوردارید متخصص به شما بینی‌های کوتاه‌تر را احتمالاً پیشنهاد خواهد نمود و مسلماً برای صورت‌های کشیده و بیضی‌شکل، بینی‌های کوتاه گزینه مناسبی نخواهند بود؛ اما نکته مهم بعدی در رابطه با ظاهر لب و چانه فرد متقاضی برای جراحی زیبایی رینو پلاستی می‌باشد. با توجه به این‌که جراحی‌های زیبایی بینی امروزه به‌عنوان رتبه اول در انواع جراحی پلاستیک شناخته می‌شود، توصیه می‌شود بیماران بیشتر در رابطه با اهمیت جراحی زیبایی بینی مجاب گردند و تنها یک متخصص دل سوز زیبایی بینی می‌تواند تمامی زوایای جراحی بینی را برای آن‌ها روشن نماید.

اهمیت جراحی زیبایی بینی

اهمیت جراحی زیبایی بینی با توجه به خطوط صورت

در مباحث قبلی در رابطه با اهمیت جراحی زیبایی بینی با توجه به فرم صورت و هماهنگی اجزای آن اطلاعات مختصری را ارائه دادیم. در رابطه با فرم صورت توجه به خطوط قابل ترسیم در آن تا حد بسیاری در جراحی زیبایی بینی تأثیرات مناسبی خواهد داشت. کسانی که خود متقاضی عمل رینو پلاستی هستند می‌توانند با توجه به خطوط فرضی در صورت خود ظاهر و اندازه بینی خود را تعیین کنند. نسبت یک‌سوم از مهم‌ترین نسبت‌هایی است که در صورت می‌بایست به آن اهمیت داده شود. با استفاده از خطوط افقی می‌توان اجزای صورت را به سه قسمت تقسیم نمود.

 خطوط اول از رویش مو، خطوط دوم از رویش ابرو و خطوط سوم از قاعده بینی تا چانه. درواقع توجه به تک‌تک این خطوط می‌تواند در اهمیت جراحی زیبایی بینی برای شما تأثیر داشته باشد. مهم‌ترین نسبت در خطوط پایینی صورت شکل می‌گیرد که توجه به فرم چانه و فاصله بنی تا لب بالا و پایین در این نسبت بسیار مهم می‌باشد. بهترین جراح زیبایی بینی با توجه به نسبت‌های صورت  شما می‌تواند عمل رینو پلاستی موفقیت آمیزی را برای شما به انجام برساند.

  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید
دکتر حامد عباسی، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت
نشانی مطب: تهران، خیابان ولى عصر، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس، نبش خیابان طوس، برج فردوس، طبقه چهارم، واحد ١٩.
تلفن های تماس:
021-22731912021-2275182709120746712

FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube