ویژگی های بهترین جراحان زیبایی بینی

ویژگی های بهترین جراحان زیبایی بینی

در انتخاب بهترین جراح بینی  توجه به موارد کلی در این زمینه قابل اهمیت است. اخلاق، تجربه کاری و همچنین میزان تحصیلات در زمان انتخاب بهترین جراح بینی باید موردبررسی قرار گیرد.

انتخاب بهترین جراح بینی

امروزه افراد بسیاری را به‌عنوان مراجعه‌کننده برای انجام عمل بینی در مطب‌های متخصصین جراحی پلاستیک مشاهده می‌کنید. جالب است بدانید که اکثر آن‌ها بدون تحقیق و بررسی سابقه پزشک موردنظر تنها برای کوچک نمودن بینی خود به آن‌ها مراجعه می‌کنند و برخی نیز تنها به چند مورد جراحی موفق پزشک توجه کرده و بدون آنکه فرم بینی و صورت خود را مورد توجه قرار دهند به‌عنوان متقاضی به این‌گونه از مطب‌ها مراجعه می‌کنند.

انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی  قبل از مراحل عمل زیبایی از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به اینکه خواسته شما برای کوچک کردن و بهبود وضعیت آن چیست، می‌بایست به متخصصی مراجعه کنید که از توانایی و تجربه کافی در این حیطه برخوردار بوده و تحصیلات مناسبی را در این زمینه کسب نموده باشد. با توجه به این‌که از بینی گوشتی و یا استخوانی برخوردارید می‌توانید سوابق کار و درجات علمی متخصص جراحان پلاستیک را موردبررسی قرار داده و سپس به انتخاب بهترین جراح بینی اقدام کنید. در امر جراحی زیبایی صورت و به‌خصوص جراحی بینی به‌هیچ‌عنوان عجله نکرده و بدون تحقیق و بررسی به انتخاب جراح بینی  اقدام نکنید.

انتخاب بهترین جراح بینی

انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی طبیعی

در سال‌های پیش افراد بسیاری برای جراحی زیبایی بینی به سراغ متخصصینی می‌رفتند که توانایی جراحی برای رسیدن به بینی‌هایی با فرم فانتزی و عروسکی داشتند. درواقع متقاضی برای این‌گونه از بینی‌ها درگذشته بیشتر از زمان حال بود (البته امروزه افرادی نیز وجود دارند که بینی‌های عروسکی را از حالت طبیعی آن بیشتر می‌پسندند)؛ اما امروزه طرفداران جراحی‌های زیبایی طبیعی بینی بیشتر شده است و افراد مراجعه‌کننده اولین درخواست خود را در این حیطه به متخصص جراحی پلاستیک عنوان می‌کنند.

 انتخاب بهترین جراحی بینی طبیعی کار آسانی نیست، بسیاری از متخصصین در جلسات اول وعده جراحی طبیعی به بیماران خود می‌دهند و بعد از جراحی و ماه‌ها بعد مراجعه‌کننده با نارضایتی به مطب متخصص مراجعه کرده و شاید چندین عمل برای بهبود وضعیت بینی او در جهت طبیعی شدن انجام گیرد. با توجه به موارد گفته‌شده توجه به این موضوع که متخصص از چه میزان تجربه و سوابق کاری در جراحی‌های طبیعی بینی برخوردار است می‌تواند کمک فراوانی به مراجعه‌کنندگان نماید. بررسی نمونه کارهای انجام‌شده چه به‌صورت حضوری و یا غیرحضوری می‌تواند شمارا در انتخاب بهترین جراح بینی  طبیعی یاری رساند.


ویژگی‌های کلی برای انتخاب بهترین جراح بینی

برای اینکه بتوانیم به انتخاب بهترین جراح بینی اقدام کنیم می‌بایست به چند نکته مهم در رابطه با این انتخاب توجه نماییم:

  • توانایی بسیار و مناسب جراحی برای یک جراح زیبایی بینی امری ضروری است.
  • برخورداری از دانش ریاضی به‌عنوان یک مهارت لازم برای جراح زیبایی محسوب می‌شود.
  • برای آنکه جراح زیبایی در کار خود موفق باشد می‌بایست از علوم زیباشناختی در اجزاء صورت به‌اندازه کافی برخوردار باشد.
  • یکی از مهارت‌های متخصص، داشتن قوه تخیل برای ترسیم بینی در قبل از عمل می‌باشد.
  • برای بیمار زمان کافی در جهت مشورت و دادن اطلاعات کافی را در نظر بگیرد، درواقع صبور باشد.
  • یک جراح زیبایی بینی می‌بایست با بیمار خود ارتباط دوطرفه برقرار کند تا مراجعه‌کننده به او اعتماد کامل از نوع جراحی داشته باشد.
  • توجه به‌سلامت بدنی بیمار توسط متخصص یکی از راه‌های انتخاب جراح بینی است.
  • جلسات مشاوره را بعد از جراحی بینی نیز تکرار نماید تا وضعیت مناسبی در ظاهربینی فرد بیمار ایجاد شود.
  • در رابطه با انواع بیماری که مراجعه‌کننده با آن درگیر است پرس‌وجو نماید.
  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید
دکتر حامد عباسی، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت
نشانی مطب: تهران، خیابان ولى عصر، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس، نبش خیابان طوس، برج فردوس، طبقه چهارم، واحد ١٩.
تلفن های تماس:
021-22731912021-2275182709120746712

FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube