راز عمل بینی بازیگران و افراد مشهور

راز عمل بینی بازیگران و افراد مشهور
 یکی از انواع جراحی های پلاستیک و زیبایی، عمل بینی است که در سال های اخیر رواج بسیاری در بین مردان و زنان داشته است. برای انجام جراحی زیبایی بینی باید با یک جراح و پزشک با تجربه مشورت کرد و مشکلات بینی را برای رفع آن پیدا کرد. شما در جراحی زیبایی بینی می توانید مشکلات بینی خود مثل افتادگی نوک بینی، زاویه دار بودن بینی، قوز بینی و بزرگ بودن حفره آن را نیز رفع کنید.

عمل بینی

با جراحی زیبایی بینی می توان رابطه متناسبی بین اعضای صورت برقرار کرد. نقص ارتباط در هر یک از اجزای صورت با بینی این تناسب را به هم می زند. این تناسب در واقع باعث زیبایی چهره شما می شود. بسیاری از افراد نگران ماندن جای برش ها در این عمل روی صورت خود هستند که باید بگوییم در جراحی زیبایی بینی برش ها از داخل بینی صورت می گیرد و هیچ گونه ردی از آن برجای نمی ماند. البته این که این کار را یک جراح حرفه ای انجام دهد تاثیر به سزایی دارد.

این عمل برخلاف آنچه در بین مردم جا افتاده است درد قابل توجهی ندارد و قبل از انجام جراحی زیبایی بینی باید نکاتی را رعایت کنید تا عمل شما به خوبی انجام شود و نتیجه رضایت بخشی داشته باشد. از جمله این نکات یکی عدم مصرف آسپرین و داروهایی از این دسته مثل پروفن است و دیگری عقب انداختن جراحی در صورت ابتلا به سرماخوردگی ویروسی است.

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی و سن مناسب آن

سن مناسب جراحی زیبایی بینی در دخترها حداقل 15 سال است و در پسرها حداقل 17 سال است. در کنار این رعایت سنی، رشد ذهنی و جسمی فرد نیز باید کامل باشد و برای انجام این عمل زیبایی انگیزه کافی داشته باشد. این عمل در افراد مسنی که به افتادگی بینی دچار شده اند نیز کاربرد دارد. در این افراد به علت بالا رفتن سن بینی آن ها دچار سستی و افتادگی می شود که در عمل زیبایی نوک بینی این اشخاص را بالاتر می برند که باعث بهبود تنفسشان نیز می شود.

جراحی زیبایی بینی روی انواع بینی

عمل بینی در بینی استخوانی با نوع گوشتی فرق دارد. در نوع گوشتی بینی فرد پهن است و پوست ضخیمی دارد که درونش بافت غضروفی کمی وجود دارد. در این نوع بینی با استفاده از یک سری مراحل اسکلت بینی شخص را تقویت می کنند تا از بافت های نرم حمایت بهتری انجام دهد و سپس با به کار بردن فنونی نتیجه مورد نظر از عمل زیبایی را به دست می آورند.

جراح بینی بازیگران

شاهد هستیم که عمل زیبایی بینی در بین بازیگران مرد و زن نیز افرایش یافته است. چهره های سرشناس و معروفی هستند که با این عمل چهره شان تغییر پیدا کرده است و به نتیجه مثبتی رسیده اند. بازیگران زیادی با روش های پیشرفته پزشکی که به خلق زیبایی می پردازند توانسته اند به ترمیم ضعف های چهره خود بپردازند و بدین ترتیب چهره آن ها به تناسب بالا رفتن سنشان نه تنها فرسوده نمی شود بلکه گویی به روزهای عقب تر بر می گردد.

جراحی زیبایی بینی باید با توجه به اسکلت صورت هر شخص انجام بگیرد تا تناسب صورت به هم نخورد. این عمل باید به گونه ای انجام بگیرد که بینی عمل شده کاملا با صورت منطبق باشد. باید توجه داشت که زیبایی بینی لزوما کوچک بودن آن نیست چه بسا بینی کوچک به صورت شما نیاید و باید به این مسئله توجه داشت که بینی انقدر کوچک نشود که در تنفس فرد مشکل به وجود بیاید. در واقع باید انتظار واقع بینانه ای نسبت به عمل زیبایی بینی داشت. با سپردن این جراحی به بهترین جراح زیبایی بینی به نتیجه دلخواه خود برسید.

جراحی زیبایی بینی

  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید
دکتر حامد عباسی، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت
نشانی مطب: تهران، خیابان ولى عصر، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس، نبش خیابان طوس، برج فردوس، طبقه چهارم، واحد ١٩.
تلفن های تماس:
021-22731912021-2275182709120746712

FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube