راز عمل بینی بازیگران و افراد مشهور

راز عمل بینی بازیگران و افراد مشهور

        با جراحی زیبایی بینی می توان رابطه متناسبی بین اعضای صورت برقرار کرد. سن مناسب جراحی زیبایی بینی در دخترها حداقل 15 سال است و در پسرها حداقل 17 سال است.

همه چیز درباره رینوپلاستی

همه چیز درباره رینوپلاستی

رینوپلاستی روشی روتین برای رفع مشکلات بینی می باشد. در روش رینوپلاستی شما می توانید مشکلات انحراف غضروف بینی را نیز درمان نمایید.

تفاوت عمل بینی های گوشتی با استخوانی

تفاوت عمل بینی های گوشتی با استخوانی

عمل بینی امروزه به عنوان یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی محسوب می شود و مخاطبان خاص و عام خود را دارد. جراحی بینی اغلب به افرادی توصیه می شود که دچار مشکلات حاد تنفسی هستند و به نحوی در این حوزه با مشکلاتی مواجه می شوند. انحراف تیغه بینی شایع ترین مشکلی است که اشخاص را ملزم به جراحی زیبایی بینی می کند.

 امروزه شاهد رواج این متد پزشکی به عنوان یک الگوی زیباشناسی هستیم، به صورتی که کاربردهای درمانی عمل بینی تا حد قابل ملاحظه ای تحت تاثیر کاربردهای زیبایی شناسی آن قرار گرفته است. در این بین اگر از مخاطبان جراحی زیبایی بینی هستید لازم است در ارتباط با باید و نبایدهای این جراحی حساس، بیشتر بدانید و اطلاعاتی جامع از زوایای متفاوت آن بدست بیاورید.اهمیت زدن چسب بینی

سوالی که تعداد زیادی از مراجعین دکتر حامد عباسی می پرسند، در رابطه با اهمیت و نحوه زدن چسب بینی بعد از جراحی بینی است.
در مورد نحوه زدن چسب و مدت زمانی که باید چسب روی بینی باشد نظر جراحان مختلف، متفاوت است.
بعضی از جراحان اهمیت زیادی به نحوه زدن چسب بینی بعد از عمل بینی می دهند و حتی بعضی معتقدند که برخی از عیوب به دلیل زدن ناصحیح چسب بعد از عمل پدید می آید.

ابزارهای کوچک کننده بینی

امروزه در بازارهای داخلی تبلیغات زیادی در مورد انواع دستگاه های کوچک کننده بینی میشود که عمدتاً بسیار وسوسه برانگیز هستند. انواع بسیاری از قبیل دستگاه کوچک کننده الکتریکی، چسب کوچک کننده، گیره بینی، کرم کوچک کننده و غیره در ایران به فروش میرسند.
چند نکته در این زمینه وجود دارد که قابل بررسی هستند.

عمل بینی بدون جراحی بینی

در بعضی از افراد، عیب ها با تزریق مقداری ماده پرکننده کمتر دیده میشود. مثلا گاهی با پر کردن قسمت ریشه بینی ، میتوان مقدار قوز بینی را کاهش داد، که قوز بینی صاف شود و یا در افرادی که ارتفاع نوک بینی کم باشد با مواد پرکننده میتوان ارتفاع نوک بینی را زیادتر و نوک بینی را تیزتر یا پهنتر کرد.

آنفلوانزا

آنفلوانزا بیماری ویروسی است که در فصول سرد سال(پاییز و زمستان) شیوع پیدا میکند .ویروس این بیماری به سه دسته تقسیم می شود: A,B,C . نوع A که در انسان و حیوانات و پرندگان ایجاد بیماری می کند،نوع B که فقط در انسان و نوع C که در انسان و خوک ایجاد بیماری میکند.

چسب توصیه شده برای بینی عمل شده

چسب توصیه شده برای بینی عمل شده

در بازار مدل و مارک های گوناگونی از چسب بینی یافت میشود که علاوه بر جنس، رنگ و سایزهای مختلف، کیفیت های متفاوتی نیز دارند.
به طوری که استفاده از بعضی مدل ها به دلیل چسبندگی کم و یا تمیز نشدن راحت از روی پوست بینی و دیگر مسائل مشابه آزار دهنده می باشد.

خداحافظ تامپون بینى

خداحافظ تامپون بینى!

افرادی که توسط دکتر عباسی عمل می شوند، بلافاصله بعد از به هوش آمدن از طریق بینی نفس می کشند و هیچگونه مشکلی با احساس گرفتگی بینی، حس خفگی و یا کلافه بودن بدلیل انسداد بینی ندارند.
دلیل اینکه بیمار راحت از راه بینی نفس می کشد این است که هیچگونه مش یا تامپونی درون بینی او نیست و راه هوایی داخل بینی باز است.

عمل بینی در فصل سرما

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که آیا عمل بینی در زمستان در نتیجه نهایی عمل تاثیر بدی ندارد ؟
شرایط آب و هوایی سرد، اثر منفی در نتیجه نهایی جراحی بینی ندارد. از آنجا که گردش خون بینی پس از جراحی زیبایی بینی تا مدتی تحت تاثیر قرارمی گیرد، بینی شما ممکن است تغییرات شدید درجه حرارت و سرما یا گرمای زیاد را به مدت چند هفته کمتر تحمل کند.

جراحی بینی با لیزر

در برخی موارد از ما سوال میشود که آیا شما بینی را با لیزر عمل میکنید؟
لیزر به عنوان ابزاری که قادر به برش و سوزاندن بافت های مختلف بدن است در برخی از عرصه های پزشکی کاربرد خاص خود را دارد،به عنوان مثال در چشم پزشکی یا در جراحی های ترمیمی و زیبایی پوست، جراحی حنجره و ...

کاهش کبودی دور چشم

کبودی دور چشم بعد از عمل جراحی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد.
مهمترین این عوامل شیوه جراحی و مقدار ظرافت به کار گرفته شده توسط جراح، جنس و نوع پوست بیمار،استحکام استخوان بینی قبل از عمل بیمار، عدم استفاده از انواع داروهای رقیق کننده خون بیمار و مراقبت های بعد از عمل بینی بیمار است.

آمار عمل بینی در ایران

همه ما در سال های اخیر بارها و بارها در رسانه ها دیده و شنیده ایم که ایران را پیشتاز جراحی بینی در دنیا عنوان داشته اند. آیا این اعداد و ارقام صحیح هستند؟ این ادعا از کجا آمده است؟

هزینه جراحی بینی

فارغ از اینکه کیفیت جراحی زیبایی بینی در کشور ما ،که اگر توسط جراح با تجربه و کارآزموده انجام شود، قابل مقایسه با اکثر جراحان کشورهای دیگر نیست و به واقع ما در بسیاری از قسمت ها نتایج بهتری از لحاظ زیبایی و کارکردی بینی داریم، یک مزیت دیگر کار ما هزینه پایین جراحی بینی در ایران، در مقایسه با سایر کشورها است.

خروپف و جراحی بینی

خروپف و جراحی بینی

تعدادی از مراجعین جهت جراحی بینی ممکن است دچار خروپف قبل از عمل باشند و سوالشان این است که آیا خرخر آنها پس از عمل انحراف بینى یا جراحی زیبایی بینی برطرف می شود؟ از طرفی بسیاری از متقاضیان عمل جراحی بینی نگرانند که نکند پس از عمل زیبایی بینی دچار خروپف و علایم انسداد بینی شوند.
در این نوشته سعی می شود که به پرسش این دو دسته پاسخ داده شود.

فعالیت جنسی و جراحی بینی

فعالیت جنسی و جراحی بینی

برای بسیاری از افرادی که اقدام به عمل جراحی زیبایی بینی می کنند، این سوال مطرح است که از چه زمانی پس از عمل جراحی بینی مجاز به فعالیت زناشویی هستند. دو نکته ای که در این زمینه اهمیت دارند، یکی احتمال ضربه به بینی و دیگری افزایش فشار خون و در نتیجه احتمال افزایش تورم و یا خونریزی از بینی، به دلیل پارگی عروق ریز مخاط در حال ترمیم بینی است.

لطفاً عمل نکنید

لطفاً عمل نکنید!

همه افراد برای عمل جراحی زیبایی بینی مناسب نیستد و به چند دسته از افراد توصیه می کنیم که عمل جراحی زیبایی بینی انجام ندهند.
قبل از اقدام به جراحی بینی باید با دید باز اقدام به انتخاب جراح کنید، سپس در جلسه مشاوره به حد کافی باید با جراح خود صحبت کنید و راجع به انتظارات خود از عمل و توانمندی جراح برای اصلاح مشکلات خود حرف بزنید.

کاهش اثر بخیه در جراحی بینی

کاهش اثر بخیه در جراحی بینی

در جراحی بینی به روش باز، برش کوچکی در زیر بینی ایجاد می شود که پس از اتمام عمل جراحی بینی با بخیه های بسیار ریز و دقیق زخم را بخیه می کنیم.
کیفیت، جنس و رنگ پوست، نوع برش، نوع و دقت در زدن بخیه و مراقبت از زخم عوامل مهمی در کاهش یا از بین بردن اثر بخیه می باشد. ولی در اکثر بیماران خط باریکی در محل برش باقی می ماند.

دکتر حامد عباسی، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت

نشانی مطب: تهران، خیابان ولى عصر، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس، نبش خیابان طوس، برج فردوس، طبقه چهارم، واحد ١٩.
تلفن های تماس:
021-22731912021-2275182709120746712

FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube