انواع مدل های بینی و خصوصیات آن

انواع مدل های بینی و خصوصیات آن

آشنایی با انواع مدل های بینی بی شک می تواند شما را برای عمل بینی آماده کند ، در این مقاله قصد داریم بیشتر با انواع مدل های بینی آشنا شویم .

انتخاب بهترین جراح بینی چقدر از ریسک عمل می کاهد

انتخاب بهترین جراح بینی چقدر از ریسک عمل می کاهد؟

عمل بینی یکی از مهم ترین عمل های زیبایی است و انتخاب جراح بینی مناسب بسیار اهمیت دارد. جراح بینی در صورتی که خوب انتخاب شود باعث کاهش ریسک عمل خواهد شد.

از مشکلات انحراف تیغه بینی بدانید

از مشکلات انحراف تیغه بینی بدانید

انحراف تیغه بینی یکی از مشکلاتی است که افراد زیادی با آن دست و پنجه نرم می کنند. در این مقاله ما اطلاعات شما را درمورد انحراف تیغه بینی تکمیل می کنیم.

آیا رینوپلاستی حس بویایی را کاهش میدهد

آیا رینوپلاستی حس بویایی را کاهش میدهد؟

در رابطه با کاهش اثر بویایی طی رینوپلاستی، باید بدانیدکه این عارضه موقت است.در رینوپلاستی پایانه های اعصاب بویایی آسیبی نمی بینندوکاهش حس بویایی رخ نمیدهد

با عمل سیپتوپلاستی بیشتر آشنا شوید

با عمل سیپتوپلاستی بیشتر آشنا شوید

عمل سیپتوپلاستی یک نوع عمل بینی برای اصلاح انحراف آن می باشد . اگر قصد انجام عمل سیپتوپلاستی را دارید می توانید نکات مهم در رابطه با آن را اینجا بخوانید

عمل بینی در چه فصلی بهتر است

عمل بینی در چه فصلی بهتر است؟

زمانی که فرد به سن بلوغ رسیده باشد عمل بینی انجام می گیرد و به فصل خاصی بستگی ندارد. عمل بینی به صورت سرپایی است و همراه بیهوشی عمومی یا موضعی است.

سوالات متداول در جراحی ترمیمی بینی

سوالات متداول در جراحی ترمیمی بینی

سوالات شایعی است که در جراحی ترمیمی بینی پرسیده می شود. ما در این جا می خواهیم به چند مورد از این سوالات در خصوص جراحی ترمیمی بینی پاسخ دهیم.

شرایط مورد نیاز برای انجام عمل زیبایی بینی

شرایط مورد نیاز برای انجام عمل زیبایی بینی

در جهان امروز یکی از متداول ترین عمل ها در دنیا، عمل بینی می باشد و افرادی که می خواهند عمل بینی انجام دهند باید به بهترین دکتر جراح مراجعه نمایند.

جراحی بینی و اثرات مصرف دخانیات بر روی آن

جراحی بینی و اثرات مصرف دخانیات بر روی آن

جراحی بینی یکی از عمل های زیبایی پر طرفدار و رایج در ایران می باشد. جراحی بینی با توجه به شرایط مختلف بیمار به روش های مختلفی انجام می گیرد.

بعد از عمل بینی چه مراقبت های غذایی نیاز است

بعد از عمل بینی چه مراقبت های غذایی نیاز است؟

ما در این مقاله سعی بر این داشتیم تا اطلاعاتی در مورد مصرف غذایی بعد از عمل جراحی بینی به شما بدهیم.مصرف غذایی که دارای غذاهای نرم، فیبر است

دلایل و درمان انحراف تیغه وسط بینی یا سپتوم

دلایل و درمان انحراف تیغه وسط بینی یا سپتوم

در این مقاله می خواهیم در رابطه با عمل بینی و جراحی ترمیمی آن صحبت کنیم و به عمل بینی برای درمان انحراف تیغه وسط بینی یا سپتوم نیز اشاره خواهیم کرد.

تفاوتهای جراحی ترمیمی بینی با جراحی اولیه بینی

تفاوتهای جراحی ترمیمی بینی با جراحی اولیه بینی

جراحی ترمیمی بینی نوعی جراحی زیبایی است که فرد برای حذف برخی مشکلات بینی آن را انجام می دهد.دراین مطلب شما را باجراحی ترمیمی بینی و مشکلات آن آشنا می کنیم.

آیا عمل بینی با عوارض همراه است

آیا عمل بینی با عوارض همراه است؟

عوارض جراحی بینی از شایع ترین عوارض های بعد از عمل در بین عمل های جراحی می باشد. عوارض جراحی بینی را می توان تحت نظر دکتر و جراح مربوطه کاهش داد.

نحوه درمان ورم بعد از عمل جراحی بینی

نحوه درمان ورم بعد از عمل جراحی بینی

امروزه بیشتر افراد تمایل زیادی به انجام عمل بینی دارند. عمل بینی توسط جراحان حلق و بینی و جراحان پلاستیک انجام می شود و زیبایی را به افراد می بخشد.

از عمل چه بینی های باید خودداری کرد

از عمل چه بینی های باید خودداری کرد؟

جراحی بینی امروزه گسترش زیادی در جامعه و جوانان داشته است. قبل از جراحی بینی باید برخی موارد بررسی شود تا خطرناک بودن عمل تشخیص داده شود.

از تاریخچه ی عمل بینی چقدر می دانید

از تاریخچه ی عمل بینی چقدر می دانید؟

با انجام عمل زیبایی بینی بین اجزای صورت تناسب و توازن ایجاد خواهد شد برای عمل زیبایی بینی باید آن را توسط بهترین جراح بینی انجام داد.

تکنیک ها و روش های عمل رینوپلاستی

تکنیک ها و روش های عمل رینوپلاستی

عمل رینوپلاستی، عملی برای زیبایی بینی یا بهبود عملکرد آن می باشد. عمل رینوپلاستی به دو شکل کلی باز و بسته انجام می شود که هر کدام مزایایی دارند.

بهترین زمان و سن برای جراحی زیبایی بینی

بهترین زمان و سن برای جراحی زیبایی بینی

بهترین زمان جراحی زیبایی بینی زمانی است که فرد از لحاظ عاطفی و جسمی به بلوغ رسیده باشد . در واقع بهترین زمان جراحی زیبایی بینی را خود فرد تعیین خواهد کرد.

چند دلیل برای انجام عمل بینی ثانویه

چند دلیل برای انجام عمل بینی ثانویه

انجام عمل بینی ثانویه از جمله فعالیت مراکز تخصصی می باشد. انجام عمل بینی ثانویه بر اثر مشکلاتی از قبیل انحراف، جراحی ترمیمی و ... برای فرد تجویز می گردد.

علل خونریزی بعد از عمل بینی چیست

علل خونریزی بعد از عمل بینی چیست؟

این مقاله در خصوص عمل بینی ارائه شده است و در آن می خواهیم درباره ی عوامل مختلفی که باعث ایجاد خونریزی پس از عمل بینی می شوند، صحبت کنیم.

تفاوت های میان جراحی بینی در مردان و زنان

تفاوت های میان جراحی بینی در مردان و زنان

عمل بینی یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی است. عمل بینی در زنان و مردان متفاوت است و جراح شما باید مهارت لازم در جراحی را داشته باشد.

چگونه درد عمل بینی را کاهش دهیم

چگونه درد عمل بینی را کاهش دهیم؟

درد عمل بینی یکی از عوارض این عمل است. برای کاهش درد عمل بینی راه های مختلفی از قبیل استفاده از آمپول ها و ... وجود دارد که با مشورت پزشک انجام می گیرد.

عمل زیبایی بینی با نخ یا لیزر

عمل زیبایی بینی با نخ یا لیزر؟

عمل زیبایی بینی به روش های مختلفی انجام می شود. با پیشرفت های جدید علم پزشکی روش های عمل زیبایی بینی پیشرفت های چشمگیری داشته است.

کوچک کردن بینی بدون جراحی

کوچک کردن بینی بدون جراحی

بدون جراحی می توانید به کوچک کردن بینی خود توسط پزشک متخصص بپردازید. مزیت های کوچک کردن بینی بدون جراحی باعث انتخاب این روش می شود.

بعضی از مشکلات بینی که نیاز به عمل دارد

بعضی از مشکلات بینی که نیاز به عمل دارد

بعضی از مشکلات بینی مانند پلیپ ما را وادار به جراحی بینی می کنند اما جراحی بینی باید با دقت و تشخیص بالایی انجام شود تا شما را با مشکلات بیشتر مواجه نکند.

بهترین راه درمان بینی های گوشتی و استخوانی

بهترین راه درمان بینی های گوشتی و استخوانی

جراحی بینی به روش های مختلفی صورت می گیرد. جراحی بینی های گوشتی و استخوانی با استفاده از جدیدترین متدهای روز سبب تناسب سازی بهتر آنها می شود.

هزینه های جراحی بینی چقدر است

هزینه های جراحی بینی چقدر است؟

عوامل زیادی چه قبل و چه بعد از جراحی بینی بر هزینه جراحی بینی اثر می گذارند. اگر نوع بینی شما استخوانی باشد نیز هزینه جراحی بینی کمتر خواهد شد.

توصیه های قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی

توصیه های قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی

عمل بینی جزئی از شاخه علم زیبایی به شمار می آید. در این مقاله نکات لازم برای مراقبت های قبل و بعد از عمل بینی را شرح داده ایم. حتما مطالعه کنید.

عمل بینی فانتزی و طبیعی چه تفاوت هایی دارد

عمل بینی فانتزی و طبیعی چه تفاوت هایی دارد؟

عمل بینی برای زیبایی انجام میشود و به اصطلاح به آن رینوپلاستی گویند. برای آگاهی از تفاوت عمل بینی فانتزی و طبیعی همراه ما باشید و این مقاله را مطالعه کنید.

اهمیت جراحی زیبایی بینی متناسب با صورت

اهمیت جراحی زیبایی بینی متناسب با صورت

اهمیت جراحی زیبایی بینی برای متخصصین با تجربه بسیار کلیدی و مهم می باشد . فرم صورت و ارتباط میان اجزای آن بیانگر اهمیت جراحی زیبایی بینی می باشد .

روش های نوین جراحی بینی

روش های نوین جراحی بینی

روش های جراحی بینی امروزه متنوع می باشند . سبک های مختلفی در این نوع روش ها انجام می شود . روش های جراحی بینی مدرن از مزایای بیشتری برخوردار است

ویژگی های بهترین جراحان زیبایی بینی

ویژگی های بهترین جراحان زیبایی بینی

در زمان انتخاب بهترین جراح بینی توصیه میشود به تجربه و میزان تحصیلات تخصصی پزشک مورد نظر توجه کنید . صبور بودن در انتخاب بهترین جراح بینی مهم تلقی میشود .

درمان پولیپ و انحراف بینی

درمان پولیپ و انحراف بینی

انحراف بینی با مشکل رایج تنفسی روبرو است. عموماً افرادی که دچار انحراف بینی هستند می بایست برای حل این مشکلات به سراغ جراحی های دقیق و به روز بروند.

چطور و کی بینی خود را عمل کنیم

چطور و کی بینی خود را عمل کنیم؟

انجام عمل بینی یکی از رایج ترین عمل های زیبایی است. برای انجام عمل بینی باید نکات مهمی را قبل و بعد از عمل رعایت کرد و درباره آن با پزشک مشورت نمود.

راز عمل بینی بازیگران و افراد مشهور

راز عمل بینی بازیگران و افراد مشهور

        با جراحی زیبایی بینی می توان رابطه متناسبی بین اعضای صورت برقرار کرد. سن مناسب جراحی زیبایی بینی در دخترها حداقل 15 سال است و در پسرها حداقل 17 سال است.

تفاوت عمل بینی های گوشتی با استخوانی

تفاوت عمل بینی های گوشتی با استخوانی

عمل بینی امروزه به عنوان یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی محسوب می شود و مخاطبان خاص و عام خود را دارد. جراحی بینی اغلب به افرادی توصیه می شود که دچار مشکلات حاد تنفسی هستند و به نحوی در این حوزه با مشکلاتی مواجه می شوند. انحراف تیغه بینی شایع ترین مشکلی است که اشخاص را ملزم به جراحی زیبایی بینی می کند.

 امروزه شاهد رواج این متد پزشکی به عنوان یک الگوی زیباشناسی هستیم، به صورتی که کاربردهای درمانی عمل بینی تا حد قابل ملاحظه ای تحت تاثیر کاربردهای زیبایی شناسی آن قرار گرفته است. در این بین اگر از مخاطبان جراحی زیبایی بینی هستید لازم است در ارتباط با باید و نبایدهای این جراحی حساس، بیشتر بدانید و اطلاعاتی جامع از زوایای متفاوت آن بدست بیاورید.اهمیت زدن چسب بینی

سوالی که تعداد زیادی از مراجعین دکتر حامد عباسی می پرسند، در رابطه با اهمیت و نحوه زدن چسب بینی بعد از جراحی بینی است.
در مورد نحوه زدن چسب و مدت زمانی که باید چسب روی بینی باشد نظر جراحان مختلف، متفاوت است.
بعضی از جراحان اهمیت زیادی به نحوه زدن چسب بینی بعد از عمل بینی می دهند و حتی بعضی معتقدند که برخی از عیوب به دلیل زدن ناصحیح چسب بعد از عمل پدید می آید.

ابزارهای کوچک کننده بینی

امروزه در بازارهای داخلی تبلیغات زیادی در مورد انواع دستگاه های کوچک کننده بینی میشود که عمدتاً بسیار وسوسه برانگیز هستند. انواع بسیاری از قبیل دستگاه کوچک کننده الکتریکی، چسب کوچک کننده، گیره بینی، کرم کوچک کننده و غیره در ایران به فروش میرسند.
چند نکته در این زمینه وجود دارد که قابل بررسی هستند.

عمل بینی بدون جراحی بینی

در بعضی از افراد، عیب ها با تزریق مقداری ماده پرکننده کمتر دیده میشود. مثلا گاهی با پر کردن قسمت ریشه بینی ، میتوان مقدار قوز بینی را کاهش داد، که قوز بینی صاف شود و یا در افرادی که ارتفاع نوک بینی کم باشد با مواد پرکننده میتوان ارتفاع نوک بینی را زیادتر و نوک بینی را تیزتر یا پهنتر کرد.

آنفلوانزا

آنفلوانزا بیماری ویروسی است که در فصول سرد سال(پاییز و زمستان) شیوع پیدا میکند .ویروس این بیماری به سه دسته تقسیم می شود: A,B,C . نوع A که در انسان و حیوانات و پرندگان ایجاد بیماری می کند،نوع B که فقط در انسان و نوع C که در انسان و خوک ایجاد بیماری میکند.

چسب توصیه شده برای بینی عمل شده

چسب توصیه شده برای بینی عمل شده

در بازار مدل و مارک های گوناگونی از چسب بینی یافت میشود که علاوه بر جنس، رنگ و سایزهای مختلف، کیفیت های متفاوتی نیز دارند.
به طوری که استفاده از بعضی مدل ها به دلیل چسبندگی کم و یا تمیز نشدن راحت از روی پوست بینی و دیگر مسائل مشابه آزار دهنده می باشد.

خداحافظ تامپون بینى

خداحافظ تامپون بینى!

افرادی که توسط دکتر عباسی عمل می شوند، بلافاصله بعد از به هوش آمدن از طریق بینی نفس می کشند و هیچگونه مشکلی با احساس گرفتگی بینی، حس خفگی و یا کلافه بودن بدلیل انسداد بینی ندارند.
دلیل اینکه بیمار راحت از راه بینی نفس می کشد این است که هیچگونه مش یا تامپونی درون بینی او نیست و راه هوایی داخل بینی باز است.

عمل بینی در فصل سرما

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که آیا عمل بینی در زمستان در نتیجه نهایی عمل تاثیر بدی ندارد ؟
شرایط آب و هوایی سرد، اثر منفی در نتیجه نهایی جراحی بینی ندارد. از آنجا که گردش خون بینی پس از جراحی زیبایی بینی تا مدتی تحت تاثیر قرارمی گیرد، بینی شما ممکن است تغییرات شدید درجه حرارت و سرما یا گرمای زیاد را به مدت چند هفته کمتر تحمل کند.

جراحی بینی با لیزر

در برخی موارد از ما سوال میشود که آیا شما بینی را با لیزر عمل میکنید؟
لیزر به عنوان ابزاری که قادر به برش و سوزاندن بافت های مختلف بدن است در برخی از عرصه های پزشکی کاربرد خاص خود را دارد،به عنوان مثال در چشم پزشکی یا در جراحی های ترمیمی و زیبایی پوست، جراحی حنجره و ...

کاهش کبودی دور چشم

کبودی دور چشم بعد از عمل جراحی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد.
مهمترین این عوامل شیوه جراحی و مقدار ظرافت به کار گرفته شده توسط جراح، جنس و نوع پوست بیمار،استحکام استخوان بینی قبل از عمل بیمار، عدم استفاده از انواع داروهای رقیق کننده خون بیمار و مراقبت های بعد از عمل بینی بیمار است.

آمار عمل بینی در ایران

همه ما در سال های اخیر بارها و بارها در رسانه ها دیده و شنیده ایم که ایران را پیشتاز جراحی بینی در دنیا عنوان داشته اند. آیا این اعداد و ارقام صحیح هستند؟ این ادعا از کجا آمده است؟

هزینه جراحی بینی

فارغ از اینکه کیفیت جراحی زیبایی بینی در کشور ما ،که اگر توسط جراح با تجربه و کارآزموده انجام شود، قابل مقایسه با اکثر جراحان کشورهای دیگر نیست و به واقع ما در بسیاری از قسمت ها نتایج بهتری از لحاظ زیبایی و کارکردی بینی داریم، یک مزیت دیگر کار ما هزینه پایین جراحی بینی در ایران، در مقایسه با سایر کشورها است.

خروپف و جراحی بینی

خروپف و جراحی بینی

تعدادی از مراجعین جهت جراحی بینی ممکن است دچار خروپف قبل از عمل باشند و سوالشان این است که آیا خرخر آنها پس از عمل انحراف بینى یا جراحی زیبایی بینی برطرف می شود؟ از طرفی بسیاری از متقاضیان عمل جراحی بینی نگرانند که نکند پس از عمل زیبایی بینی دچار خروپف و علایم انسداد بینی شوند.
در این نوشته سعی می شود که به پرسش این دو دسته پاسخ داده شود.

فعالیت جنسی و جراحی بینی

فعالیت جنسی و جراحی بینی

برای بسیاری از افرادی که اقدام به عمل جراحی زیبایی بینی می کنند، این سوال مطرح است که از چه زمانی پس از عمل جراحی بینی مجاز به فعالیت زناشویی هستند. دو نکته ای که در این زمینه اهمیت دارند، یکی احتمال ضربه به بینی و دیگری افزایش فشار خون و در نتیجه احتمال افزایش تورم و یا خونریزی از بینی، به دلیل پارگی عروق ریز مخاط در حال ترمیم بینی است.

دکتر حامد عباسی، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت
نشانی مطب: تهران، خیابان ولى عصر، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس، نبش خیابان طوس، برج فردوس، طبقه چهارم، واحد ١٩.
تلفن های تماس:
021-22731912021-2275182709120746712

FacebookTwitterInstagramTelegramLinkedinGoogle PlusAparatYoutube